Girls Drawing

Android için Eğitici Çocuk Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.9 MB
  • Version 3.126
  • Dil İngilizce
  • Firma Star Girls Games
Çocuğunuz okula başladığı zaman onların diğer arkadaşlarının arsında bir yıldız gibi parlamasını ve onlardan daha ileri seviyede olmasını istemez misiniz? Eminim ki bunu her aile gibi siz de istersiniz. O halde hemen indir butonuna basın ve bu oyunu çocuk

Çocuğunuz okula başladığı zaman onların diğer arkadaşlarının arsında bir yıldız gibi parlamasını ve onlardan daha ileri seviyede olmasını istemez misiniz? Eminim ki bunu her aile gibi siz de istersiniz. O halde hemen indir butonuna basın ve bu oyunu çocuklarınıza oynatmaya başlayın.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bu eğlenceli oyun çocuklarınızın el becerisini geliştirmek ve beyin egzersizleri yaptırarak kişisel gelişimlerini desteklemek amacı ile tamamen okul öncesi yaş grubuna ait olan çocuklarınız için geliştirilmiştir.

Oyunda çocuklarınız ekranına gelecek olan birbirinden sevimli hayvan resimlerinin noktalar ile oluşturulmuş olan şablonlarını akıllı cihazının dokunmatik özelliğini kullanarak parmakları ile sürükleyecek ve noktaları birbiri ile birleştirerek hayvan resmini ortaya çıkaracak. Bu şekilde hem eğlenceli vakit geçirecek hem de el becerilerini ve hizalama yeteneklerini geliştirerek okula hazırlık yapmış olacak. İnanılmaz eğlenceli bu oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Girls Drawing indir